Akce

Luboš Balák: ZKURVENÍ HAVLISTI

Po, 27. 3. 2023   19.00 hod.   Malá scéna Zlín

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. A neváhají si své poznatky sdělit.
Hrají:  Miroslav Hanuš, Tomáš Měcháček, Karel Zima / Michal Bumbálek 
Režie: Luboš Balák
Produkce: Divadlo Komediograf Brno 
Délka představení cca 1:20 hod.

Vstupenky online


Hubert, Bořek a Vladan chodí pravidelně do té naší krásné sauny. Prohřát se. Vyplavit toxiny a utužit zdraví. A taky si popovídat. Probrat současnou společnost. Politiku. Zdravotnictví. Ekonomiku. Fotbal. Autobazary. Evropskou unii. Raketové motory. Chemické procesy v listech rostlin. Kulturu a vatu. Trochu popřemýšlet o tom, kam se ten svět vlastně sype.  

Se vzrůstající teplotou jejich těl stoupá i jejich nasazení. Angažovanost. Chvílemi se rozpálí do běla. Jak to dneska známe. Máte-li také zájem o lidstvo, tak přijďte, tihle chlapíci vás nakopnou určitě správným směrem. Každý ze tří mužů, kteří přicházejí do sauny odhodit své starosti, ale hlavně svěřit se kamarádům se svými názory a vizemi světa, reprezentuje jiný typ mužství – ten nejstarší (Hanuš) je nejchytřejší a nejzkušenější uznávaný guru této společnosti. Ve skutečnosti je to především pábitel, který s výrazem filosofa vymýšlí prapodivné teorie, jimiž zdůvodňuje podivnosti světa. Prostřední (Gondík) je nervní vztekloun, takový ten typ, kterého rozčílí i bzučení mouchy. Třetí, nejmladší (Měcháček) je naiva, který si nechá leccos nabulíkovat a bezelstně věří jakékoli pitomosti. 

Malá scéna Zlín

  • Ulice: Štefánikova 2987
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
  • Stát: Česká republika

Agentura September

  • Ulice: Tř. T. Bati 190
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Donec nisl nunc, porta id pretium sit amet, pulvinar id purus.

Partneři

mafra
Emersion Software
InZlin

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.