Akce

Patrik Hartl: HOVORY O ŠTĚSTÍ MEZI ČTYŘMA OČIMA

Út, 9. 5. 2023   19.00 hod.   Malá scéna Zlín

Tři milenecké dvojice a rozmazlená čivava svedou na rozkládací skandinávské pohovce boj o štěstí. Přijďte jim fandit!
Hrají: Jitka Schneiderová / Jana Stryková, Filip Blažek, Kryštof Hádek / Michal Slaný, Marika Šoposká / Monika Zoubková / Klára Šalamounová, Roman Štabrňák.
Režie: Patrik Hartl
Produkce: Studio DVA Praha
Délka představení cca 1:50 hod.

Vstupenky online


Situační komedie Patrika Hartla o lásce a sexu na nábytku IKEA.
I mladí a krásní lidé mají své problémy. Tři milenecké dvojice a rozmazlená čivava svedou na rozkládací skandinávské pohovce boj o štěstí. Přijďte jim fandit!

Tři situace z důvěrného prostředí momentálního domova dnešních třidcátníků spojují Filip Blažek coby neodolatelný cizojazičný prodejce nábytku a velká pohovka, těžiště vyprávěných příběhů. Autor Patrik Hartl zde zúčtuje se svým vlastním strachem, týkajícím se vztahových změn. "Když jsem psal Hovory o štěstí mezi čtyřma očima, inspirovali mě situace, jakých jsem se obával, když jsem se svou ženou před lety kupoval nábytek. Co když ji na té pohovce někdy s někým přistihnu? Nebo co když mi po letech manželství tak poleze na nervy, že už si k ní ani nedokážu přisednout?"
Míra dramatické nadsázky je vysoká, zdrojem neshod jsou typické partnerské potíže a "woodyalenovské" banalismy. Hovorová mluva, špikovaná nadávkami, koloruje tep doby. Trvalý vztah se sebou bohužel nese nepříjemný domácí klídek. Manželský trojúhelník, reality show z obchodního domu, soužití gayů. V jedné z povídek je životním druhem Kryštofa Hádka resp. Michala Slaného, Filip Blažek. I přes svou fyzickou mužnost roli zamilovaného a pořádkumilovného Roberta zvládá hrdě.

Malá scéna Zlín

  • Ulice: Štefánikova 2987
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
  • Stát: Česká republika

Agentura September

  • Ulice: Tř. T. Bati 190
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Donec nisl nunc, porta id pretium sit amet, pulvinar id purus.

Partneři

mafra
Emersion Software
InZlin

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.