Akce

Geraldine Aron: MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD

Po, 5. 6. 2023   19.00 hod.   Městské divadlo Zlín

Velice laskavá a velice vtipná komedie, kterou autorka věnovala všem, kteří nikoli vlastní vinou zůstali sami. Všech 18 postav vytváří skvělá Eliška Balzerová. 
Hrají: Eliška Balzerová
Režie: Jana Kališová
Produkce: Filmová a divadelní agentura Praha
Délka představení cca 2:15 hod.

Vstupenky online


Slavná dramatička Geraldine Aron se narodila se v Irsku, krásném přímořském městě Galway, kde byl také Můj báječný rozvod poprvé uveden. Nyní žije střídavě v Londýně, Cape Townu a ve Spojených státech.

Mimořádný úspěch zaznamenala hra doslova po celém světě hlavně díky brilantnímu, vtipnému textu a schopnosti nahlížet na smutné stránky života s nebývalým humorem a nadhledem.

Příběh ženy, kterou po letech opustí manžel vás rozesměje i dojme. Když Geraldine Aron navštívila premiéru ve Viole, nešetřila na adresu české protagonistky slovy chvály. Nyní se hra s velkým úspěchem hraje na komorní scéně Divadla Na Fidlovačce i zájezdově po celé republice.

Můj báječný rozvod je diváckou a zároveň kultivovanou inscenaci, v níž Balzerová ohromuje svou proměnlivostí, temperamentem, smyslem pro humor i nevtíravou vroucností. Je až neuvěřitelné, jak jí role Angely, ženy ve středních letech, kterou opustí manžel, sedne, jako by ji autorka Balzerové psala na tělo. Hrdinčiny životní peripetie jsou zde vylíčeny s osvobozujícím nadhledem, její boj se samotou a hledání nového smyslu života překvapivě nesklouznou do citového vydírání diváků.

V současné době mají diváci možnost hru Můj báječný rozvod shlédnout na jevištích třicetidvou zemí.

Městské divadlo Zlín

  • Ulice: Tř. T. Bati 4091/32
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Agentura September

  • Ulice: Tř. T. Bati 190
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Donec nisl nunc, porta id pretium sit amet, pulvinar id purus.

Partneři

mafra
Emersion Software
InZlin

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.