Irská taneční show

 

Taneční soubor Merlin působí na slovenské taneční scéne od roku 1994. Zaměřuje se především na irské tance a stepové show. Profesionální umělecká úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost a flexibilita jsou hlavními charakteristikami souboru.

Po několikaleté přestávce přichází v tomto roce s novým programem RYTMUS V SRDCI. Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance v romantickém renesančním příběhu o boji dobra a zla. Dynamická  taneční show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou.

Termíny podzimního turné 2019 po České republice:

14. 10. ČÁSLAV
15. 10. STRAKONICE
16. 10. FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
17. 10. PŘEROV
18. 11. TŘEBÍČ
19. 11. KUTNÁ HORA
20. 11. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
21. 11. KARLOVY VARY
22. 11. ZLÍN

Termíny nadcházejícího jarního turné 2020 po České republice:

17. 2. ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Roškotovo divadlo
18. 2. TRHOVÉ SVINY - Kulturní dům
2. 4. PLZEŇ - Měšťanská beseda
3. 4. FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - Divadlo B. Němcové
4. 4. KARLOVY VARY - Karlovarské městské divadlo
18. 6. KARLOVY VARY - Karlovarské městské divadlo

Merlin vystupuje po celém Slovensku, České republice i v zahraničí od samostatných celovečerních programech,  vstupech na firemních akcích, show programech, plesech, atd. V současnosti účinkuje hlavně s divácky velmi úspěšnými irskými tanečními show  Mystery Of The Dance, Celtic Energy, Fantasy of Dance a Love in Flames.

Merlin při svým programech využívá i rozsáhlé vlastní profesionální jevištní, světelné a zvukové zabezpečení, kterým dokáže uspokojit i najnáročnějšího diváka, toužícího po dokonalé taneční show se vším, co k tomu patří. Jako jediný na Slovensku disponuje přenosným profesionálným tanečním parketem na stepování, jaké používají světové taneční show.

Partneři