Irská taneční show

 

Taneční soubor Merlin působí na slovenské taneční scéne od roku 1994. Zaměřuje se především na irské tance a stepové show. Profesionální umělecká úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost a flexibilita jsou hlavními charakteristikami souboru.

Po několikaleté přestávce přichází v tomto roce s novým programem RYTMUS V SRDCI. Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance v romantickém renesančním příběhu o boji dobra a zla. Dynamická  taneční show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou.

Termíny nadcházejícího podzimního turné 2020 po České republice:

16. 09. PLZEŇ - Měšťanská beseda
17. 09. FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - Divadlo B. Němcové
09. 11. BRNO - KC Semilasso (přeloženo na 16. 3. 2021)

10. 11. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Městské divadlo
11. 11. KARLOVY VARY - Karlovarské městské divadlo
12. 11. CHEB - Kulturní centrum Svoboda
13. 11. LANŠKROUN - Kulturní centrum

Merlin vystupuje po celém Slovensku, České republice i v zahraničí od samostatných celovečerních programech,  vstupech na firemních akcích, show programech, plesech, atd. V současnosti účinkuje hlavně s divácky velmi úspěšnými irskými tanečními show  Mystery Of The Dance, Celtic Energy, Fantasy of Dance a Love in Flames.

Merlin při svým programech využívá i rozsáhlé vlastní profesionální jevištní, světelné a zvukové zabezpečení, kterým dokáže uspokojit i najnáročnějšího diváka, toužícího po dokonalé taneční show se vším, co k tomu patří. Jako jediný na Slovensku disponuje přenosným profesionálným tanečním parketem na stepování, jaké používají světové taneční show.

Partneři

mafra
Emersion Software
InZlin