Queen revival Princess

Kapela Queen revival PRINCESS předvádí skvělou show nejznámějších hitů Freddie Mercuryho a skupiny Queen. Zažijte znovu nesmrtelnou energii hudby, která patří k tomu nejlepšímu, co kdy v pop-music vzniklo.

Pětice krnovských muzikantů velmi přesvědčivě zvládá rukopisy legendární kapely. V čele s charismatickým představitelem Freddieho, dokáží během několika okamžiků rozezpívat a vtáhnout posluchače do atmosféry svého vystoupení a vyvolat v nich neopakovatelný zážitek. Queen revival PRINCESS se představuje na hudební scéně jako revivalová kapela od počátku roku 1997.

Díky širokému spektru posluchačů a milovníků hudby Queen se řadí mezi přední oblíbené revivalové skupiny. PRINCESS se kromě mnoha koncertů v České republice těší nebývalému zájmu v Polsku. V této zemi má již za sebou přes 300 koncertů, včetně setkání s předními polskými skupinami a interprety. Dále se kapela představila mnoha vystoupeními na Slovensku a Německu. Má za sebou také úspěšnou prezentaci v zábavných pořadech televizí Prima, Nova a ČT. Mimo jiné se Princess představili v doprovodných programech na různých mezinárodních závodech a soutěžích (MS juniorů v krasobruslení, Motocyklová šestidenní, závody trucků v Mostu, automobilová rallye Bohemia cup, mezinárodní závody dragsterů v německém Cottbusu, Winter park v Berlíně).

Kapela má v repertoáru všechny největší a nejoblíbenější hity Queenů, velkou pozornost věnuje také kostýmům, prezentaci a celkové show, která pokaždé doprovázela vystoupení jejich idolů.

Partneři

mafra
Emersion Software
InZlin

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.