Kristína

Populární zpěvačka Kristína se před nedávnem stala vítězkou 16. ročníku ankety OTO a také nejpopulárnější osobností televizní obrazovky na Slovensku v kategorii Zpěvačky. Dále je zpěvačkou roku CZ & SK hudebních cen ÓČKO 2011. V prestižní anketě Český Slavík 2012 se umístila na 4. místě v kategorii Slavíci bez hranic. V červnu 2012 vyšlo už její 3. album s názvem NA SLNEČNEJ STRANE SVETA. Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice za rok 2010. Ve stejném roce se na Slovensku v ankětě Slávik umístila na 4. místě (v roce 2011 a 2012 na 6. místě), vyhrála kategorii Rádio slávik a Hit roku s písní Horehronie! V průběhu 5 let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety česko - slovenského showbyznysu.

Za toto krátké období se stihla prosadit hity - Horehronie, Pri oltári, Stonka, Jabĺčko, Vráť mi tie hviezdy, V sieti ťa mám, kterými dobyla první místa hitparád.

Jedním z významných úspěchů její dosavadní kariéry bylo vítězství v nejprestižnější hudební soutěže EUROSONG Contest 2010 na Slovensku. Prvenství si vyzpívala písní "HOREHRONIE", kterou složil autor hudby Martin Kavulič a legendární textař a básnik Kamil Peteraj.

V loňském roce zpěvačka Kristina také představila skladbu s názvem „Navždy“. Autorem textu je legendární textař Kamil Peteraj, který ho věnoval jako svatební dar svému synovi. K nové skladbě už Kristina natočila poutavý videoklip. V současnosti zpěvačka připravuje nové CD, písně z něho se určitě objeví na dalších koncertech princezny slovenského popu, jak Kristínu označují novináři.

Kristínina hudba oslovuje široké publikum, její vystoupení je vhodné pro každou věkovou skupinu. Svá vystoupení dokáže přizpůsobit požadavkům pořadatelů, což z ní dělá ideální interpretku pro jakoukoliv společenskou akci.

 

Více informací o zpěvačce a termíny koncertů naleznete na www.kristinamusic.sk

Partneři