Akce

Eric Assous: HERCI JSOU UNAVENI - Vyprodáno

Ne, 12. 1. 2020   19.00 hod.   Malá scéna Zlín

Komedie s pověstným francouzským humorem, šarmem a hvězdným obsazením herců Divadla na Vinohradech. 
Hrají: Svatopluk Skopal, Václav Vydra / Jan Čenský, Naďa Konvalinková / Jana Boušková, Martin Zahálka, Simona Postlerová / Vendulka Křížková, Lenka Zahradnická / Barbora Petrová.
Režie: Jan Novák 
Produkce: Agentura Harlekýn Praha
Délka představení cca 2:00 hod.

Vstupenky


Herečka s bohatým přítelem pozve na grilování několik svých kolegů z branže do jejich venkovského sídla. Ráda by s nimi oslavila získání hlavní role ve filmu. Zábava se rozjíždí a na programu jsou obvyklá témata z hereckých šaten: scénáře, role, vztahy, peníze, zdraví.... A hlavně také maso na barbecue. Přátelské setkání? Není to tak jisté, neboť masky velmi rychle padají! A grilování? Velmi, velmi pikantní! Bujarý herecký večírek s typickým francouzským šarmem a překvapivým dojezdem.

Po úspěšném uvedení představení PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME a LO STUPENDO připravil režisér Jan Novák další inscenaci s herci Divadla na Vinohradech.
Autor hry Eric Assous patří dnes k nejžádanějším fancouzským autorům. Tento filmový a divadelní režisér, scénárista, rozhlasový autor a v neposlední řadě dramatik, se narodil v r. 1956 v Tunisu. Neprve se věnoval především rozhlasové tvorbě (celkem napsal osmdesát rozhlasových her), ale na svém kontě má i značný počet televizních a filmových scénářů (devět celovečerních filmů). Konečně napsal i osm divadelních her, z nich se v současné době hrají v Paříži právě Příbuzné si nevybíráme (Les belles-soeurs čili Švagřičky) a Rodinné tajemství (Secret de famille) s Michelem Sardou a jeho synem Davym. Obě představení jsou každý večer beznadějně vyprodaná. Další úspěšnou hrou byla Horská dráha (Les montagnes russes), kde jednu ze dvou rolí hrál Alain Delon.

Malá scéna Zlín

  • Ulice: Štefánikova 2987
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
  • Stát: Česká republika

Agentura September

  • Ulice: Tř. T. Bati 190
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Donec nisl nunc, porta id pretium sit amet, pulvinar id purus.

Partneři